Książka

KSIĄŻKA i WZORY DOKUMENTÓW

SYSTEM SZYBKIEJ WINDYKACJI

To wiedza niezbędna każdemu przedsiębiorcy!

Nabywając książkę dowiesz się:

 • Jak odzyskać pieniądze w max 2 miesiące!
 • Jak za darmo zabezpieczyć swoje należności!
 • Co zrobić w danej sytuacji – krok po kroku!
Kup książkę i wzory pism, a od razu oszczędzisz
min. 2000 zł na działaniach windykacyjnych!
Książka SSW
89,00 
Ebook SSW
80,00 
Wzory dokumentów SSW
80,00 
Książka + Ebook SSW
105,00 
Książka + Ebook
+ Wzory dokumentów
165,00 
?

Co ZYSKASZ

Dzięki wiedzy zawartej w książce oraz stosując edytowalne wzory dokumentów na każdej windykacji oszczędzisz wiele tysięcy złotych!

 

 • Poradnik zawierający wypracowane przez nas unikalne triki i chwyty windykacyjne, dające możliwość skrócenia windykacji do 2 miesięcy. Książka jest napisana prostym, nieprawniczym językiem.
 • Opis optymalnych strategii windykacyjnych, wskazujących jakie kroki podjąć w danej sytuacji. Po prostu znajdź opis swojej sytuacji i zastosuj wskazane działania
 • Unikalne know-how jak skutecznie zabezpieczyć swoje należności oraz zweryfikować potencjalnych kontrahentów.
 • Edytowalne Wzory Pism, które pozwolą ci samemu prowadzić windykację bez ponoszenia wysokich kosztów prawników. Oszczędzisz wiele tysięcy złotych!
JUŻ DARMOWY ROZDZIAŁ POKAŻE CI TRIKI, JAK SKUTECZNIE ZABEZPIECZYĆ SWOJE NALEŻNOŚCI. SPRAWDŹ, ZANIM NIE JEST ZA PÓŹNO!!!

Do kogo skierowany jest poradnik?

Nasz poradnik – System Szybkiej Windykacji skierowany jest do:

 • wszystkich przedsiębiorców,
 • członków zarządów,
 • menadżerów,
 •  WSZYSTKICH, KTÓRZY MOGĄ MIEĆ PROBLEM Z ODZYSKANIEM ROSZCZEŃ

Znajomość Systemu Szybkiej Windykacji gwarantuje bezpieczeństwo prowadzonej działalności – zabezpiecza płynność. Stosując zasady Systemu nigdy nie dopuścisz do braku płatności za Twoje towary lub usługi.

Znajomość Systemu Szybkiej Windykacji to obecnie w Polsce absolutna konieczność dla każdego przedsiębiorcy.

Poznaj System Szybkiej Windykacji

Obrazek

System opracowaliśmy na podstawie ponad 20 lat doświadczeń w windykacji.
System składa się z opracowanych przez nas:

 • praktycznych trików prawnych, 
 • wskazówek,
 • praktyk,
 • sposobów zachowań i procedur.

Znajomość naszego Systemu GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO W ZAKRESIE ODZYSKIWANIA NALEŻNOŚCI. Od dziś nie musisz bać się o swoje pieniądze – system daje Ci możliwość SZYBKIEGO ich odzyskania.

Dla swojego (i rodziny) bezpieczeństwa finansowego każdy przedsiębiorca powinien poznać System Szybkiej Windykacji i natychmiast wdrożyć go w swojej działalności.

Nie musisz być prawnikiem, aby poznać nasz System. Został on tak opracowany i przedstawiony, że jest bardzo prosty do zrozumienia dla każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą. Nie ma w nim tzw. prawniczego języka – treści przekazane są w prosty i atrakcyjny sposób.

Rekomendacje

O autorach:

Wojciech Dudziński

Wojciech Dudziński

Nazywam się Wojciech Dudziński i jestem audytorem śledczym z wieloletnim stażem m.in. w audytorskich firmach z tzw. Wielkiej Czwórki oraz amerykańskim biegłym specjalistą ds. wykrywania nadużyć, a także prezesem firmy Fraud Control. Pracowałem dla ONZ w Kosowie, przeprowadziłem setki audytów dochodzeniowych zarówno w polskich jak i zagranicznych firmach. Specjalizuję się również w windykacji śledczej. Z ponad 20 letniej praktyki wiem jak wielkim zagrożeniem dla przedsiębiorców są nieuczciwi wierzyciele. Dlatego właśnie wspólnie z Jakubem Lewandowskim postanowiliśmy napisać ten poradnik i podzielić się naszą praktyczną wiedzą w z zakresie zabezpieczania i szybkiego dochodzenia swoich roszczeń.

Jakub Lewandowski

Jakub Lewandowski

Nazywam się Jakub Lewandowski – jestem radcą prawnym i wspólnikiem zarządzającym w Legal House Kancelaria Prawna J. Lewandowski & Wspólnicy s.k. z siedzibą w Warszawie od 2017 roku. Od początku kariery zawodowej jestem związany z szeroko rozumianą obsługą wierzytelności ze szczególnym nastawieniem na szybką i efektywną windykację. Zaczynałem jako asystent prawników na studiach, potem jako aplikant, w końcu jako radca prawny. Aktualnie kieruję pracami własnego zespołu. Na co dzień zarządzam ryzykiem i pomagam wprowadzać długofalowe strategie finansowe. Szkołę działy windykacyjne przedsiębiorców. Zaufali mi liderzy krajowego rynku w różnych branżach, w szczególności z branży budowlanej i transportowej. W praktyce stosuję każde prawnie dopuszczalne działanie nastawione na jeden skutek – spłatę długu.